У морозну погоду водії часто припускаються типових помилок, які можуть призвести до різних неприємностей. Вкрай важливо уникати цих помилок, щоб забезпечити плавне та безпечне водіння у зимових умовах. Давайте розглянемо найпоширеніші помилки та способи їх усунення:

Літній стиль водіння.

Помилка: недосвідчені водії схильні зберігати свої літні звички керування зимою, нехтуючи впливом снігу та низьких температур на зчеплення з дорогою.

Рішення: поступово переходьте до зимових звичок водіння, включаючи плавне водіння, уникнення різких маневрів та підтримання збільшеної дистанції прямування.

Несвоєчасна зміна гуми.

Помилка: відстрочення заміни літніх шин на зимові, що призводить до проблем на зледенілій дорозі.

Рішення: замініть шини до першого снігопаду, щоб забезпечити належне зчеплення з дорогою. Якщо ви зіткнулися з довгими чергами у шиномонтажних майстернях, розгляньте можливість самостійної заміни чи використання послуг мобільного шиномонтажу.

Розряджений акумулятор.

Помилка: нехтування перевіркою та зарядженням автомобільного акумулятора, що призводить до труднощів при запуску двигуна холодним ранком.

Рішення: восени провести профілактичну зарядку акумулятора та за потреби замінити його. Сучасні зарядні пристрої з режимами десульфатації дозволяють збільшити ефективність старих акумуляторів.

Не міняти рідину, що омиває.

Помилка: не замінити літню рідину омивача вітрового скла зимовим антифризом, що призводить до замерзання рідини в бачку.

Рішення: замініть рідину, що омиває, заздалегідь, а в разі замерзання поставте автомобіль в опалювальне приміщення для відтавання і заміни рідиною, що незамерзає.

Погані фари.

Помилка: ігнорування затемнених відбивачів, каламутних розсіювачів фар або лампочок, що перегоріли, влітку, що погіршує видимість темними зимовими вечорами.

Рішення: до осені перевірте та замініть лампочки, відполіруйте розсіювачі фар та відрегулюйте фари для покращення видимості.

Використання старих автомобільних двірників.

Помилка: нехтування заміною старих щіток склоочисників, що призводить до зниження ефективності.

Рішення: своєчасно заміняйте щітки склоочисників, щоб забезпечити хорошу видимість, оскільки вони недорогі та їх легко замінити.

Ігнорування прогріву двигуна.

Помилка: ігнорування необхідності мінімального прогріву перед поїздкою потенційно впливає термін служби двигуна.

Рішення: дайте двигуну невеликий період прогрівання (близько п'яти хвилин), щоб продовжити термін служби двигуна.

Неправильне паркування.

Помилка: ігнорувати важливість стратегічного паркування, що впливає на зручність та безпеку у снігову погоду.

Рішення: стратегічно продумайте паркування, щоб полегшити виїзд, швидку евакуацію та знизити ризик падіння снігу або бурульок.

Усунення цих поширених помилок сприятиме більш безпечному та комфортному водінню взимку. Прийняття превентивних заходів та підготовка автомобіля до холодної погоди може заощадити час та запобігти незручностям.

Нагадаємо, таємне життя Насті Каменські спливло назовні? Скандальні та відверті подробиці можуть ввести у ступор

Раніше «Українці» повідомляли, Тіна Кароль без трусів забула про пристойність і блиснула своєю "бубною": у вас очі на лоб полізуть

Як повідомляли «Українці», новий закон про мобілізацію: основні зміни, які вразять українців