Захисник «Азовсталі» Михайло Діанов прокоментував свої стосунки зі співачкою Олею Поляковою. В інтерв'ю Славі Дьоміну він уточнив, що часто відвідує артистку, хоч і перестав ходити на її концерти. Діанов зазначив, що насамперед спілкується із чоловіком Олі Вадимом Буряковським.

Діанов підкреслив, що з Олею Поляковою немає жодних сварок і що вона дуже хороша людина. Він згадав конкретний випадок, коли вирішив не піти на її концерт, тому що вона співала на весіллі людей, яких він називав «злочинцями».

Діанов заявив, що не став вдаватися до подробиць, але назвав два прізвища, що й спричинило його рішення.

Михайло Діанов та Оля Полякова: скрін із мережі
Михайло Діанов та Оля Полякова: скрін із мережі

Незважаючи на це, він підкреслив, що сварок і скандалів не було, і вони з Олею досі добрі друзі.

"Ми з нею не сварилися. Я був у гостях у Вадика, у її чоловіка, а не в Олі. Мені вже набридло. Ми з нею не сварилися, він дуже хороша людина. Я просто не пішов до неї на концерт і їй озвучив, що не піду на концерт, бо вона співала у злочинців на весіллі. Я навіть не так казав. Я назвав два прізвища - Москва і цей. Ось і вся причина. Сварки не було, скандалів не було, ми з Олею дуже добрі друзі", - розповів український захисник.

Нагадаємо, Потапа, який втік з України, "облили кислотою" і звинуватили в цинізмі: "Г*мном був завжди"

Раніше «Українці» повідомляли, онука Софії Ротару світить грудьми без ліфчика замість підтримки України: Соня Євдокименко давно все вирішила

Як повідомляли «Українці», Наталя Могилевська раптово поставила всю Україну на вуха: це розуму незбагненно