2 січня знову стався масштабний ракетний удар, організований російськими бойовиками, який спричинив руйнівні наслідки в Києві та інших містах України. Ці ворожі дії спричинили численні жертви і масштабні руйнування.

Мер Віталій Кличко у своєму Telegram-каналі докладно розповів про масштаби збитків, завданих російськими бойовиками станом на сьогоднішній ранок.

У Подільському районі внаслідок нападу вже постраждав об'єкт цивільної інфраструктури. Для усунення ситуації оперативно мобілізувалися екстрені служби. Крім того, у Подільському районі сталося пошкодження газопроводу, що спричинило тимчасове порушення тиску в мережах водопостачання в окремих районах.

На даний момент жертвами нападу в Солом'янському районі стали троє людей, яким потрібна госпіталізація. Медичні працівники активно займаються наданням допомоги на місцях.

Скрін публікації
Скрін публікації

Віталій Кличко повідомив про пожежі в кількох місцях Подільського району. У Святошинському постраждала будівля соціальної інфраструктури, а на Печерську пошкоджено дах висотної будівлі.

Крім того, горять склад на Оболонському та будівля супермаркету на Деснянському. Служби екстреної допомоги оперативно реагують на ці події.

Скрін публікації
Скрін публікації

У Солом'янському районі внаслідок ракетного обстрілу виникла пожежа у багатоповерховому будинку, внаслідок якого постраждали 10 людей. Дев'ятеро людей було госпіталізовано, один отримав лікування на місці.

Наступні оновлення вказали на 12 травм та 11 госпіталізацій, що наголошує на серйозності ситуації. У Подільському районі горить склад площею 2000 квадратних метрів, екстрені служби активно борються.

Солом'янський район зіткнувся з подальшими проблемами: кількість поранених зросла до 16, що вимагало госпіталізації 15 із них. Рятувальникам вдалося звільнити 17 людей із будинку в Солом'янському районі, 117 мешканців евакуйовано, не менше 20 осіб отримали поранення. Екстрені служби борються з пожежею і густим задимленням у будівлі, демонструючи комплексну реакцію на надзвичайну ситуацію, що розгортається.

Кличко повідомив про ситуацію у Києві на ранок 2 січня
Кличко повідомив про ситуацію у Києві на ранок 2 січня

Кличко повідомив про ситуацію у Києві на ранок 2 січня
Кличко повідомив про ситуацію у Києві на ранок 2 січня

Нагадаємо, Оля Полякова та захисник "Азовсталі": Михайло Діанов відверто розповів про стосунки із зіркою

Раніше «Українці» повідомляли, хороша грошова допомога: українцям виплатять від 10 тисяч гривень на кожного члена сім'ї

Як повідомляли «Українці», змусили подати списки до ТЦК: будуть наслідки та покарання