Українську співачку Надю Дорофєєву було визнано найкращою артисткою 2023 року за версією Culture Awards. В офіційному повідомленні на сторінці премії в Instagram вона була відзначена як зразкова постать у переході від російськомовної епохи до україномовної, навіть на тлі війни.

Ця нагорода стала поворотним моментом у кар'єрі Дорофєєвої, назвавши випуск синглу «Щоб не було» на початку 2023 каталізатором значного прориву. Пісня не лише стрімко піднялася на вершину хіт-парадів, а й установила безліч рекордів. Демонструючи свої плідні результати, Дорофєєва наступного місяця випустила ще один хіт-сингл «вотсап», знову досягши чудового успіху. Обидві пісні написані у співавторстві з Михайлом Кацуріним та видатним діячем українського музичного виробництва Іваном Клименком.

Скрін публікації в Instagram
Скрін публікації в Instagram

«Справжній бум стався вже на початку 2023 року після релізу синглу "Щоб не було". Пісня моментально очолила всі чарти та встановила цілу низку рекордів. Dorofeeva довго не чекала і вже наступного місяця випустила ще один сингл "вотсап" - І знову в яблучко! Як і попередній реліз, "вотсап" був написаний у співавторстві з чоловіком Наді Мішею Кацуріним, а також із головним українським музичним продюсером Іваном Клименком», - йдеться у повідомленні.

Скрін публікації в Instagram
Скрін публікації в Instagram

У повідомленні організаторів Culture Awards наголошується на спільній роботі Наді Дорофєєвої та відеорежисера Інді Хейт, яка розпочалася з синглу «вотсап». Плідна співпраця продовжилася літнім хітом «Кохаю, але не зовсім», що супроводжується яскравими відеофрагментами. Ще більше зміцнивши її статус «Артистки року», наступні сингли, такі як «На самоті» та «Хай пишуть», незмінно займали високі позиції у музичних чартах та трендах YouTube, закріплюючи виняткові музичні досягнення Дорофєєвої.

Нагадаємо, Маша Єфросиніна та Юрій Горбунов мало не "порвали" один одного під час зйомок: "Аж слина летіла"

Раніше «Українці» повідомляли, поцілунок Тоні Матвієнко та Павла Зіброва поставив на вуха країну: губи злилися воєдино

Як повідомляли «Українці», Тіна Кароль зняла штани і показала, що під ними: українці оніміли