Кабінет Міністрів України вніс зміни до вартості послуг МВС, що спричинило значне збільшення вартості деяких послуг для водіїв. Постановою, яка набула чинності з 1 січня, внесено зміни у вартість послуг, які надають територіальні органи, пов'язані з МВС.

У постанові Кабінету Міністрів № 1386 від 27 грудня коригування розміру плати обґрунтовується тим, що вартість адміністративних послуг залишається незмінною понад десять років, що призводить до економічної недоцільності через збільшення витрат на матеріальні ресурси, інформаційне забезпечення, комп'ютерне обладнання, інфраструктуру, паливно-мастильні матеріали.

"Вартість адміністративних послуг залишалася незмінною понад 10 років ще до створення сервісних центрів МВС. За цей час зросла ціна матеріальних ресурсів, обслуговування інформаційного забезпечення державних реєстрів, комп'ютерної техніки та утримання інфраструктури. Зросла і вартість паливно-мастильних матеріалів для обслуговування транспортних засобів. Сам автопарк сервісні центри МВС оновлюють сучасними автомобілями, а екзаменаційні класи для складання теоретичних іспитів оснащені комп'ютерною технікою. Отже, вартість платних адміністративних послуг була економічно необґрунтованою і призводила до додаткових видатків з бюджету”, - йдеться у повідомленні Головного сервісного центру МВС.

В результаті Головний центр обслуговування МВС оголосив такі уточнені витрати на популярні адміністративні послуги у своїх сервісних центрах:

Видача посвідчення водія: 230 грн.

Прийом теоретичних іспитів: 250 грн.

Прийом практичних іспитів: 420 грн.

Реєстрація та перереєстрація транспортних засобів: 350 грн.

Важливо, що ці ціни не включають жодних додаткових комісій, стягуваних банківськими установами чи платіжними системами. Раніше вартість теоретичних та практичних іспитів складала 13 гривень, видача посвідчень водіїв - 26 гривень, реєстраційні дії з транспортними засобами - 200 гривень.

Нагадаємо, ваш автомобіль почне ламатися і сипатися: головні помилки водіїв узимку, які гроблять машину

Раніше «Українці» повідомляли, хороша грошова допомога: українцям виплатять від 10 тисяч гривень на кожного члена сім'ї