Абоненти "Нафтогазу" мають можливість отримувати від компанії знижку у 1%, і таким чином економити на оплаті рахунків за газ. Для цього потрібно вчасно платити за спожите блакитне паливо – до 15 числа кожного місяця.

Знижка буде застосована автоматично на наступний розрахунковий місяць, і вона буде надана тим споживачам, які оплатять рахунок за допомогою онлайн-сервісу компанії.

На сьогоднішній день ціна за газ для клієнтів "Нафтогазу" становить 7,96 грн за кубометр. Якщо взяти за приклад споживання 9,9 кубометрів (соцнорма на три особи, тільки плита) за жовтень, звичайна сума до оплати становитиме 78,8 грн. Зі знижкою вона складе 78,01 грн, тобто на 79 коп. менше. Сума знижки залежатиме від загальної суми в платіжці – чим більша сума, тим більша знижка.

Газ: скрін з відео
Газ: скрін з відео

Важливо врахувати, що до вартості газу додатково стягується плата за доставку газу, і вона варіюється в різних регіонах.

Тарифи на газ у січні 2024 року від різних газопостачальних компаній залишаються незмінними. Вартість газу коливається від 7,7 до 9,99 грн за кубометр, в залежності від постачальника.

Окремо варто відзначити, що більшість українців отримує газ від "Нафтогазу", тому понад 98% приватних споживачів платитимуть по 7,96 грн за кубометр. Ці тарифи будуть діяти до 1 травня 2024 року.