В новорічному випуску програми актори Студії "Квартал 95" дозволили собі висміяти жителів південних регіонів України, що викликало хвилю обурення глядачів.

На невдалу спробу пожартувати відреагував мер Скадовська Олександр Яковлєв — саме жителька цього міста, згідно зі сценарієм, була зображена як неповноцінна українка. Міський голова назвав артистів "українськими гнидами", цитуючи Симона Петлюру.

«Дуже правий був Петлюра, який говорив: "Нам не так страшні московські воші, нам страшні українські гниди". Жарти про "сиськи" зі Скадовська, мабуть, комусь здаються дуже дотепними. Але нехай це буде на совісті режисерів. Сподіваюся, у них вистачить сил вибачитися перед українцями. Скадовськ сьогодні в окупації, і дійсно, в чому зараз потребують скадовчани, - це підтримки», - заявив він.

Нагадаємо, у сценці під назвою "Я СіСкадовська" гумористи посміялися над вимовою дівчини в порівнянні з говором чоловіка з Закарпаття. Коли закарпатець, якого грав артист Юрій Великий, питає у жительки Скадовська, звідки вона і чому раніше не спілкувалася українською, вона відповідає: «У мене, звичайно, вибачте, я просто, знаєте, я все своє життя говорила по-російськи. Місто таке в Херсонській області, Скадовськ. Тому я сіскадовська».

Ролик викликав хвилю хейта, і в прес-службі каналу "1+1" вже вибачилися і заявили про видалення невдалого відео з YouTube.