Даша Астаф'єва, співачка та волонтер, висловила розчарування з приводу людей, які скаржилися на репости наслідків нещодавнього ракетного обстрілу у Києві. У пості в Instagram Астаф'єва звернулася до тих, хто, за її словами, живе в ОАЕ та стурбований кадрами війни.

Скрін публікації Даші Астаф'євої
Скрін публікації Даші Астаф'євої

"Звертаюся до косметолога та її подруг, які увесь день мені сьогодні пишуть, що вони просто не хочуть в стрічці новин бачити та чути події, що трапились в Києві. Б*ять, ідіть на*уй. Всі, б*ять, до одної. Тому що, якщо б ви сьогодні, як кажете, були в Києві, ви б як всі нормальні люди постили те, що сталося в Києві: вибухи, смерті і прильоти по будинкам, де живуть живі люди, не військові, б*ять, ні ще хтось", - вимовилася Астаф'єва.

Скрин публікації Даші Астаф'євої
Скрин публікації Даші Астаф'євої

Вона їх різко розкритикувала, заявивши, що якби вони були у Києві, то, швидше за все, були б у жаху від трагічних подій. Астаф'єва висловила гнів та закликала тих, хто не підтримує Україну, видалити себе зі списку її друзів. Вона також наголосила на важливості захисту рідної країни в ці важкі часи.

Скрін публікації Даші Астаф'євої
Скрін публікації Даші Астаф'євої

"Як у вас вистачає совісті писати мені в особисті. Я вас всіх ненавиджу, прошу схаменутись і захищати рідну країну, тому що це єдине, що лишилося всім нам сьогодні робити. Ує*ани, б*ять. Якщо ви підтримуєте цю кончену, просто видаліться з моїх друзів. Я бажаю всім, хто підтримує цю кончену, найгіршого кінця. Б*яді, подякуйте тим, завдяки кому ви сьогодні в країні, завдяки кому ви живі, живете в своїх будинках, святкуєте", - сказала знаменитість.

Нагадаємо, "Жінка-кішка" Хеллі Беррі у 57 років у прозорому боді засвітила свою "мушлю": у вас очі стануть квадратними

Раніше «Українці» повідомляли, Олег Винник роками приховував правду про свого сина від відомої співачки: а всім кричав, що "холостяк" без дітей

Як повідомляли «Українці», відключення світла після Нового року: українцям озвучили важливий прогноз