Тіна Кароль та Дан Балан, які вже три роки не з'являлися разом на публіці, останнім часом з різних причин опинилися у центрі уваги.

Як повідомляє "sensatsiya", Дан Балан зіткнувся з розбіжностями після концерту в Молдові, де його звинуватили в неадекватному виступі на сцені. Тіна Кароль, навпаки, емоційно звернулася до глядачів під час концерту, висловивши свої переживання щодо викликів, з якими зіткнулася Україна.

Хоча Дан Балан не прокоментував скандал навколо його концерту, Тіна Кароль розплакалася, розповідаючи про випробування та проблеми, з якими зіткнулася Україна. Вона поділилася посланням стійкості та єдності, висловивши віру в те, що українці подолають труднощі. Емоційний момент знайшов відгук у глядачів, а Тіна Кароль отримала підтримку та заохочення.

Тіна Кароль і Дан Балан
Тіна Кароль і Дан Балан

«ХТО ЗНАВ, ЩО НАМ ВИПАДЕ ТАКА ДОЛЯ? КОЛИСЬ Я СОБІ СКАЗАЛА: “ЯКЩО ТОБІ ДАНО ТАКЕ ВИПРОБУВАННЯ, ЗНАЧИТЬ ТИ МОЖЕШ ЙОГО ПРОЙТИ. І ТИ МАЄШ ЦЕ ЗРОБИТИ”. МИ З ВАМИ ПОВИННІ ЦЕ ПРОЙТИ. ПРОЙДЕМО І ПЕРЕМОЖЕМО. ТОМУ ЩО МИ НЕЗЛАМНІ», - сказала популярна українська артистка.

Незважаючи на їх окремі публічні виступи, фанати продовжують сподіватися на позитивні новини про можливу пару. Обидва артисти публічно згадували один одного, змушуючи своїх шанувальників цікавитися будь-якою потенційною співпрацею чи спільною появою.

Нагадаємо, "Жінка-кішка" Хеллі Беррі у 57 років у прозорому боді засвітила свою "мушлю": у вас очі стануть квадратними

Раніше «Українці» повідомляли, названо найкращу артистку України 2023 року: це не Кароль, Полякова чи Каменських. Як вона виглядає?

Як повідомляли «Українці», Тіна Кароль без трусів забула про пристойність і блиснула своєю "бубною": у вас очі на лоб полізуть