Під час пошуку уживаного автомобіля дуже важливо проявляти пильність і усвідомлювати можливі випадки шахрайства з фальсифікацією одометра. Ось кілька порад від UAportal, на що слід звернути увагу при виборі вживаного автомобіля:

Стан керма.

Поганий стан кермового колеса може бути тривожним сигналом. Якщо ткана поверхня виглядає потертою, зношеною або сильно пошкодженою, це може вказувати на більш інтенсивне використання, ніж передбачає заявлений пробіг. У автомобіля з дійсно невеликим пробігом ймовірність такого значного зношування чохла рульового колеса менше.

Зношування накладок педалей.

Огляньте зношування накладок педалей. Значний знос цих компонентів може бути показником того, що пробіг автомобіля може виявитися вищим від заявленого. Надмірне зношування педалей більш ймовірне в автомобілі з більш інтенсивним використанням.

Замінені деталі.

Перевірте наявність слідів нещодавно замінених деталей під капотом. Якщо є сліди недавнього ремонту чи обслуговування, це говорить про те, що автомобіль зазнав серйозної роботи. Часта заміна може вказувати більший пробіг, ніж заявлено.

Підробка одометра є незаконною практикою, але покупцям важливо знати про потенційні ознаки, які можуть свідчити про маніпуляції з пробігом. Ретельно перевіряючи різні компоненти та враховуючи загальний стан автомобіля, покупці можуть приймати більш обґрунтовані рішення та не стати жертвою шахрайства.

Нагадаємо, залишили напризволяще: яким ВПО скасували виплати з 1 січня

Раніше «Українці» повідомляли, як швидко наточити ножі без точилки: проста, але геніальна хитрість

Як повідомляли «Українці», навіть тут ціни підняли: отримати найголовніші документи в Україні буде витратно