Українська співачка Настя Каменських нещодавно поділилася своїм першим селфі у новому році, у якому вона виглядала абсолютно без макіяжу. Вона розповіла, що проводила час за читанням книги, готуючись до продуктивного року.

Шанувальники захоплюються знаменитостями, які впевнено розкривають свою природну сутність без макіяжу, часто розглядаючи їх як позитивний зразок для наслідування. Каменських незмінно зображує на своїх фотографіях природний, ніжний та доглянутий образ. У своєму нещодавньому посту у фотоблозі вона представила своє перше селфі цього року, продемонструвавши книгу, в яку вона поринула. Незважаючи на труднощі, вона висловила рішучість зробити наступний рік плідним.

Stories Насті Каменських: скрін
Stories Насті Каменських: скрін

Варто зазначити, що Каменських давно не ділилася спільними фотографіями та відео з чоловіком Потапом. На тлі циркулюючих чуток про розлучення їхня публічна відсутність разом, схоже, підтверджує ці припущення.

Хоча Каменських офіційно спростувала заяви про розлучення, відсутність пари на публічних виступах підігріває спекуляції. Повідомлення про їхнє розставання набули поширення після того, як 31 березня 2023 року блогер Богдан Беспалов заявив, що пара живе окремо.

Фото Насті Каменських
Фото Насті Каменських

Хоча Каменських спростувала чутки, заявивши, що все гаразд, відсутність спільних публічних виступів викликає питання. Часті відрядження Потапенка за кордон по роботі, а Каменських залишається в Україні лише посилюють це припущення.

Чутки припускають, що офіційне оголошення про їхнє розлучення може бути неминучим, оскільки Каменських, як повідомляється, веде переговори з великим лейблом про розрив відносин із Потапом. Справжня природа їхніх стосунків залишається спекулятивною, але багато хто сподівається, що ясність скоро з'явиться.

Нагадаємо, Потапа, який втік з України, "облили кислотою" і звинуватили у цинізмі: "Г*мном був завжди"

Раніше «Українці» повідомляли, Наталя Могилевська раптово поставила всю Україну на вуха: це розуму незбагненно

Як повідомляли «Українці», Тіна Кароль зняла штани і показала, що під ними: українці оніміли