Група компаній "Нова пошта" оголосила про вилучення слова "пошта" зі своєї назви, провівши ребрендинг до групи "NOVA".

Компанія прагне розширити сферу своєї діяльності, наголошуючи на своєму прагненні забезпечити зручну доставку для різних аспектів життя та бізнесу, включаючи посилки, гроші та технології.

"Основна мета групи NOVA - забезпечити легку доставку чогось для життя та бізнесу. Зараз це посилки, гроші та технології, але ми не збираємося зупинятися на цьому. Всі компанії NOVA реалізують спільну стратегію та керуються одними цінностями: Fast-Easy-Safe-Human-Tech-Growth", - заявив співвласник групи NOVA В'ячеслав Климов.

Група NOVA складається з кількох компаній із різноманітними послугами:

Нова Пошта в Україні.

Доставляє документи, посилки та великогабаритні вантажі, пропонує послуги з вантажоперевезень та фулфілменту. Компанія має 11 400 відділень та 15 500 поштових автоматів по всій Україні, забезпечуючи доставку по всій країні протягом 24 годин та доставку того ж дня в містах.

Nova Post Європа.

Надає логістичні послуги для приватних осіб та підприємств, пропонуючи швидку та надійну доставку документів, посилок та вантажів Європою, а також між ЄС та Україною. Має представництва в 11 країнах та 35 000 точок обслуговування, включаючи 83 власні філії.

NovaPay.

Небанківська фінансова установа, що розвиває свою міжнародну платіжну систему, NovaPay обробляє 2,6 мільйона транзакцій на день. Повноправний член міжнародних платіжних систем Visa та MasterCard має сертифікат PCI DSS за стандартами безпеки даних.

Нова Глобальна.

Орієнтуючись на глобальний ринок електронної комерції та співробітництво з міжнародними торговими майданчиками, Nova Global забезпечує українським споживачам доступ до інтернет-магазинів у Північній та Південній Америці, Азіатсько-Тихоокеанському регіоні та Великій Британії з доставкою Новою Поштою.

Supernova Airlines.

Забезпечує швидку доставку по всьому світу та виконує безліч рейсів між європейськими країнами. Компанія має намір запустити трансконтинентальні рейси на вантажних літаках.

Nova Digital (ІТ-компанія).

Спеціалізується на розробці веб-додатків та програмного забезпечення для архітектур будь-якої складності та навантаження. Nova Digital створює та підтримує програмні продукти, що виконують 30 000 операцій на секунду, при цьому рішення протестовані на 32 мільйонах користувачів Нової Пошти.

Нагадаємо, "обдеруть до нитки" кожного українця: депутати хочуть запровадити нові податки

Раніше «Українці» повідомляли, в Україні радикально візьмуться за боржників і жорстко каратимуть: "Зовсім уже ох*їли"

Як повідомляли «Українці», ПриватБанк раптово змінює правила гри: стосується грошових переказів