Відома російська співачка Ані Лорак десять років тому зіткнулася з важливим рішенням, оскільки їй довелося обирати: чи залишитися в Україні, чи переїхати в Російську Федерацію. Лорак, справжнє ім'я якої Кароліна Куйек, натякала на обставини свого відходу в різних інтерв'ю, спочатку передбачаючи зовнішній вплив на її рішення.

Відповідну публікацію оприлюднили на порталі «sensatsiya»

Нещодавно продюсер Олег Боднарчук поділився ексклюзивним інтерв'ю, проливаючи світло на ситуацію. На думку Боднарчука, свою роль у тому, щоб Ані Лорак не повернулася на українську сцену, відіграла ще одна відома українська співачка Тіна Кароль. Боднарчук заявив: "БІЛИЙ КАРДИНАЛ ШОУ-БІЗНЕСУ. Я ВВАЖАЮ, ЩО СЬОГОДНІ, У СВІТЛІ ОСТАННІХ ПОДІЙ, ТІНА МОГЛА Б ЗІЗНАТИСЯ У ТОМУ, ЩО ВОНА І ЇЇ КОМАНДА ГРУДЬМИ СТОЯЛИ НА СТОРОЖІ УКРАЇНСЬКОГО ШОУ-БІЗНЕСУ Й УСІМА МОЖЛИВИМИ І НЕМОЖЛИВИМИ СПОСОБАМИ НЕ ПУСКАЛИ АНІ ЛОРАК В УКРАЇНУ. СЬОГОДНІ ЗА ЦЕ ВОНА Б ОТРИМАЛА ШАЛЕНІ ОПЛЕСКИ ВІД УКРАЇНЦІВ І, МОЖЛИВО, ЗА ТАКУ ЕФЕКТИВНІСТЬ ЇЇ Б ПРИЗНАЧИЛИ ГОЛОВОЮ УКРАЇНСЬКОЇ МИТНИЦІ".

Ані Лорак, фото із соцмереж
Ані Лорак, фото із соцмереж

В інтерв'ю йшлося про спірне мовчання Ані Лорак під час вторгнення 24 лютого, часу, що має важливе геополітичне значення для України. Відсутність її публічних заяв та очевидна відірваність від українських друзів та колег викликали питання та посилили її репутаційні проблеми.

Відкриття Олега Боднарчука відкриває новий погляд на складну динаміку українського шоу-бізнесу та вплив геополітичних подій на публічні іміджі артистів.

Нагадаємо, це увійде в історію: на Netflix виходить трилер із відомою українською актрисою

Раніше «Українці» повідомляли, Леся Нікітюк у зухвалому міні ледь не втратила груди: її "кокоси" затьмарили все навколо

Як повідомляли «Українці», Маша Єфросиніна та Юрій Горбунов мало не "порвали" один одного під час зйомок: "Аж слина летіла"