Відомий український виконавець Олег Вінник, котрий до цього кілька років жив у Німеччині, перш ніж повернутися до України, знову залишив країну після початку вторгнення Росії до України. Винник поділився досвідом побудови успішної кар'єри в Німеччині, ставши зіркою театру та отримання визнання та гарної оплати.

Переїхавши до Києва, Олег Винник швидко здобув популярність, здивувавши колег швидкістю свого сходження на українській естрадній сцені. Проте шанувальники та спостерігачі зазначили, що Винник з'явився на публіці, не давши благодійних концертів в Україні, що викликало спекуляції про його місцезнаходження та громадянства.

Спочатку заявляючи про українське громадянство, у травні 2022 року було підтверджено, що Олег Винник справді перебуває за кордоном. В офіційному поясненні йшлося про те, що він проходив лікування за кордоном, проте конкретний діагноз залишився нерозкритим.

Незважаючи на його відсутність, представники Винника наголосили на його активній участі у благодійній діяльності, у тому числі пожертвування автомобілів для правозахисників.

Олег Винник с другом Романом Недзельским
Олег Винник с другом Романом Недзельским

Однак з'явилося кілька нових фотографій, що демонструють іншу зовнішність, з видимими ознаками старіння, такими як сиве волосся, гірка посмішка та менш яскраві очі. Також у рідкісному інтерв'ю він зізнався, що одружений і має дитину.

На тлі цих особистих змін Олег Винник зіштовхнувся із професійними проблемами. Продюсер розірвав контракт із артистом, а Винник, як повідомляється, виборює права на виконання його пісень. Багато українських ЗМІ прогнозують, що співаку може бути складно повернутися на сцену після пережитих подій та переживань.

Складності шляху Винника наголошують на перетині особистих та професійних проблем, з якими громадські діячі стикалися у важкі часи.

Нагадаємо, дружину Григорія Решетника в наряді за 2500 євро "облили кислотою": гоцає з посмішкою під елітним рестораном під час війни

Раніше «Українці» повідомляли, Софія Ротару, відома як Герой України, може перебувати в критичному стані: "Не витримає"

Як повідомляли «Українці», Потапа, який втік з України, "облили кислотою" і звинуватили в цинізмі: "Г*мном був завжди"