Українська співачка Злата Огневич поділилася дещо неприємним інцидентом із відпустки в Таїланді, опублікувавши його у своєму акаунті в Instagram. Спочатку вона не наважувалася обговорювати цей інцидент, але зрештою вирішила використати свій досвід як урок про те, чого не слід робити.

Огнєвіч почала з того, що висловила радість від того, що нарешті змогла плавати в чистій воді, порівнявши її з менш чистими водами біля її резиденції в Као Лаку, де переважають постійні хвилі та піщана вода, яка здається забарвленою у коричневий колір.

Вона згадала про присутність медуз у цьому районі, що викликало попереджувальні знаки для любителів пляжного відпочинку. Незважаючи на це, вона подякувала своїм друзям за можливість побувати у Таїланді.

Stories Злати Огнєвич: скрін
Stories Злати Огнєвич: скрін

У наступній історії в Instagram співачка розповіла повчальний випадок. Через короткочасну втрату уваги вона виявила, що прямує не в те місце. Охоплена хвилюванням щодо поїздки, вона прийняла в пошуковому запиті «Панга» за «Ко Панган», що призвело її на Ко Панган замість наміченого пункту призначення. Огневич поділилася цією невдачею, щоб застерегти своїх підписників бути уважнішими і уникати подібних помилок.

Stories Злати Огнєвич: скрін
Stories Злати Огнєвич: скрін

Незважаючи на початкове збентеження, співачка наголосила на задоволенні відпусткою. Це відкриття відбулося після того, як Огневич відповіла на критику з боку послідовників, які поставили під сумнів її рішення піти у відпустку у неспокійний період, пояснивши, що вона розуміє реалії війни та стресу та почувається вправі відпочити від проблем.

Нагадаємо, учасниці шоу "Холостяк" ублажають російського репера на Балі: "Ласково українізуємо"

Раніше «Українці» повідомляли, рік Дракона принесе гроші, удачу та успіх: 5 представників китайського гороскопу "потонуть" у дарунки цієї зими

Як повідомляли «Українці», Настя Каменських без макіяжу вперше здалася 2024 року: після чуток про розлучення з Потапом