У свіжому випуску відомого українського блогера Богдана Беспалова виникли гучні відкриття щодо Олексія Потапенка, відомого реп-виконавця, який, за певними даними, планує знову зайняти своє місце в російській шоу-індустрії.

Беспалов, якого часто цитують за плітками, розкриває, що Потап зараз зіткнувся з труднощами у своїй кар'єрі: його дружина, Настя Каменських, рухається вперед у своїй сольній кар'єрі, в той час як їхній спільний проект з молодою співачкою Katarina не досяг великого успіху. Також українські слухачі критично ставляться до Потапа через його численні поїздки за кордон під час війни, а також через його тривале перебування в Іспанії під час повномасштабного вторгнення.

За інформацією Беспалова, Потап має намір відновити свою діяльність у країні-агресорі, працюючи з білоруською співачкою Бьянкою.

Потап кадр з кліпу на пісню "Тихої ночі"
Потап кадр з кліпу на пісню "Тихої ночі"

«Невідомо, чи вдасться йому це. Здається, він потребує коштів для пенсії, адже лейбл йому не доступний, і він прагне розкоші. З Ассоль не склалося, а Настя віддаляється в сольному напрямку. Таким чином, зараз Потап вивчає молодих виконавців з країни 404», - зазначив Богдан.

Слід також відмітити, що наразі Бьянка знаходиться поза громадською увагою, особливо після її останнього виступу, на якому вона, за чутками, була під впливом чогось, але Потап вірить, що зможе підняти її кар'єру знову.

«Зараз, наскільки мені відомо, Потап думає про повернення на ринок країни 404, і в рамках цього плану він має намір відродити музичну кар'єру Бьянки. Останнім часом Бьянка, живучи у "країні 404", демонструє лише свою деградацію і втрату можливостей співачки. Її недавній виступ у Німеччині був таким неудачним, що люди просто покидали клуб, щоб її не слухати», — розповідає чуткар.