У Львові сталася трагедія, яка забрала життя п'ятирічного хлопчика Велеса. Ця подія сталася після операції з видалення молочних зубів, що відбулася 8 грудня 2023 року, після якої дитина впала у кому. Про сумну звістку повідомив батько хлопчика у соціальних мережах.

"Лети, наш хлопчику, лети... Освітлюй нас із небес... Спочивай у мирі, наш дорогий Лесюню!" – такі слова залишив Віктор Пашник.

П'ятирічний син музиканта Віктора Пашника потрапив у кому після того, як пішов із мамою на видалення молочних зубів. У одній із приватних клінік Львова запропонували зробити оперативне втручання під загальною анестезією. Батько розповів, що дитина опиралася в операційній, не дозволяючи надіти маску, ніби відчувала наближення небезпеки.

Тоді лікарі вдалася до сили, щоб надіти маску на хлопчика. Через деякий час у клініці почався хаос, прибули дві бригади швидкої допомоги. Директор ТОВ "ОРІ Груп" інформував матір, що під час операції у хлопчика сталася зупинка серця, після чого його було переведено до реанімації.

Згодом лікарі діагностували у п'ятирічного хлопчика мозкову смерть. Його життя підтримувалось лише за допомогою медичних апаратів.

17 грудня поліція розпочала кримінальне провадження за ч. 2 ст. 140 Кримінального кодексу України (Неналежне виконання професійних обов'язків медичним або фармацевтичним працівником).