Відомий блогер Антон Суворкін нещодавно поділився відео, на якому Антоніна Паперна, старша дочка української актриси Ольги Сумської, та її чоловік, російський актор Володимир Яглич, а також молодша сестра Маші Єфросініної Єлизавета, тусять у Москві на святкуванні дня народження спільних друзів.

Скрін публікації
Скрін публікації

У своєму коментарі блогер підкреслив, що і Тоня, і Ліза, незважаючи на те, що живуть у Москві, не висловили жодної чіткої позиції проти війни в Україні та продовжують відвідувати світські заходи.

Скрін публікації
Скрін публікації

На відео Паперна, Яглич та інші гості грають у традиційну російську народну гру «ручок» під пісню у виконанні Наді Кадишевої. Крім того, видно, як Єлизавета Ющенко, сестра Маші Єфросініної, здавалося б, безтурботною формою підсмажує шампанське за іменинницю.

Сестра Маші Єфросініної на тусовці у Москві
Сестра Маші Єфросініної на тусовці у Москві

З початку російського вторгнення в Україну близькі родичі українських знаменитостей зберігали мовчання про війну. Паперна та Ющенко продовжили свою громадську діяльність, не звертаючись відкрито щодо війни.

Дочка Сумської Паперна на російській червоній доріжці
Дочка Сумської Паперна на російській червоній доріжці

У коментарі Ольга Сумська відзначила свої зусилля щодо підтримки контакту з дочкою, припустивши, що Тоня, як і всі жителі Росії, перебуває у складній ситуації, і висловлювати підтримку своїй країні може бути небезпечно, особливо враховуючи, що Паперна має двох маленьких дітей.

Ольга Сумська з дочкою Антоніною Паперною
Ольга Сумська з дочкою Антоніною Паперною

Маша Єфросиніна зізналася, що розірвала спілкування із сестрою, заявивши, що їхнє спілкування значно скоротилося. У недавньому інтерв'ю вона визнала натягнуті стосунки з Єлизаветою Ющенком.

Маша Єфросиніна із сестрою Лізою
Маша Єфросиніна із сестрою Лізою

Нагадаємо, Потапа, який втік з України, "облили кислотою" і звинуватили в цинізмі: "Г*мном був завжди"

Раніше «Українці» повідомляли, онука Софії Ротару світить грудьми без ліфчика замість підтримки України: Соня Євдокименко давно все вирішила

Як повідомляли «Українці», Софія Ротару, відома як Герой України, може перебувати в критичному стані: "Не витримає"