Відома українська актриса та учасниця шоу «Холостячка» Ксенія Мішина відверто розповіла про складний період у своєму житті, який приніс їй біль та образи. Вона розповіла, що її вагітність була незапланованою, і поділилася подробицями початкової реакції її колишнього коханого та подальшої зміни у поведінці.

За словами Ксенії, вона не здивувалася, коли дізналася про незаплановану вагітність.

Спочатку її чоловік відреагував на новину позитивно, але потім розгубився і, не до кінця усвідомивши відповідальність, відсторонився від ситуації. Він зізнався, що був наляканий і не знайшов жодних виправдань. Незважаючи на початкову підтримку, у декретній відпустці Ксенії він не побував.

Ксенія Мішина із сином: скрін із Instagram
Ксенія Мішина із сином: скрін із Instagram

"ТАК, НЕМА МЕНІ ЖОДНИХ ВИПРАВДАНЬ. Я ЗЛЯКАВСЯ. ЗРОЗУМІВ, ЩО НЕ МОЖУ. Я БОЯВСЯ, Я НЕ РОЗУМІВ, ЩО ДАЛІ РОБИТИ», - процитувала колишнього Ксенія Мішина, як повідомляє «sensatsiya».

Через 10 років екс-коханий нібито почав виявляти увагу до сина. Однак Ксенія зрозуміла, що він не намагається налагодити стосунки з їхнім сином, а скоріше хоче закрити з нею певні моменти, які її не цікавлять.

Незважаючи на труднощі, Ксенія стала успішною жінкою із значною базою шанувальників. Тепер її доглядають шанувальники, а її маленький син підтримує її, даючи поради з приводу її особистого життя.

Нагадаємо, сестра Маші Єфросініної та дочка Ольги Сумської гасять у Москві, поки РФ вбиває українців: і як це називається?

Раніше «Українці» повідомляли, влада хоче скасувати відстрочку від мобілізації по інвалідності: що пропонують натомість

Як повідомляли «Українці», Тіна Кароль із голим животом "зав'язалася" у цікавій позі: їй чогось не вистачає