Українська ведуча та блогер Маша Єфросиніна нещодавно розповіла про свої стосунки з алкоголем на своїй сторінці у Instagram. Вона відверто розповіла про свою життєву ситуацію.

" У мене абсолютна непереносимість алкоголю виникла після важкого перенесеного ковіду у 2020 році. Чесно, я вже звикла жити без алкоголю. Я та бісяча подружка, що п'є за столом водичку. Мені навіть подобається його не вживати системно - від цього багато бонусів у житті", - написала Маша.

Stories Маші Єфросініної
Stories Маші Єфросініної

Незважаючи на свій новий спосіб життя, вона зізналася, що час від часу сумувала по можливості випити два келихи свого улюбленого рожевого вина.

Оля Полякова та Маша Єфросиніна
Оля Полякова та Маша Єфросиніна

Маша відверто сказала, що бувають моменти, коли бажання випити виникає з різних причин, настрою чи обставин. Вона з гумором описала сценарій, в якому в запалі і в прохолодному настрої вона могла б зробити ковток крижаного ігристого вина, заявивши: "Але...Так іноді хочется випити, такі бувають різні приводи, настрої, обставини. Аж бісить, ти тільки зробив у запалі свого класного настрою ковток крижаного ігристого в спеку, і така: "Бл*ха, не буду зараз думати про завтра", - підсумувала Єфросиніна.

Stories Маші Єфросініної
Stories Маші Єфросініної

Це чесне одкровення Маші Єфросініної дає уявлення про її особистий шлях до алкоголю, демонструючи її здатність знаходити гумор та баланс серед змін у її перевагах та звичках.

Варто нагадати, що раніше відомий блогер розповів про те, як сестра Маші Єфросініної та донька Ольги Сумської гасять і розважаються в Москві, поки росіяни бомбардують та вбивають українців.

Нагадаємо, сестра Маші Єфросініної та дочка Ольги Сумської тусять у Москві, поки РФ вбиває українців: і як це називається?

Раніше «Українці» повідомляли, Тіна Кароль не дала Ані Лорак повернутися в Україну: "Оплески"

Як повідомляли «Українці», Ксенія Мішина зіткнулася з агресивною росіянкою за кордоном: "Закрий рот, деб*лка"