Українська співачка та модель Даша Астаф'єва здійснила подорож за спогадами, поділившись у своєму Instagram дитячим фото. На фото у неї хлопчача стрижка.

У супровідному підписі Астаф'єва згадала своє дитинство та висловила любов до ігор з хлопчиками, участі у різноманітних заходах та пригодах. Вона вважає, що яскраве та різноманітне дитинство сприяє більш цікавому та повноцінному життю.

Stories Даші Астаф'євої
Stories Даші Астаф'євої

"Дуже любила грати з хлопцями: творити, витворяти, лупити і самій іноді вигрібати. Вважаю, що можливість мати справжнє, живе і насичене різними подіями і досвідом дитинство готує нас до цікавого життя! Я завжди одразу бачу тих, хто зростав на диванчику, і тих, хто заїхав у доросле життя на мотоциклі без шолома у колясці", - поділилася Даша.

Даша Астаф'єва: скрін з Instagram
Даша Астаф'єва: скрін з Instagram

Пост Астаф'євої відбиває її вдячність за активне і насичене дитинство, протиставляючи його з того що вона сприймає як захищене виховання деяких людей. Ностальгічний пост знаходить відгук у підписників і дає уявлення про ранній досвід та особистість зірки.

Нагадаємо, Леся Нікітюк зізналася, чому у неї в 36 років немає чоловіка: "Чесно говорю"

Раніше «Українці» повідомляли, Тіна Кароль спустила штани та виставила свою "ямку": "Хочеться"

Як повідомляли «Українці», "Аж бесит": Маша Єфросиніна зізналася про проблеми з алкоголем, поки її сестра розважається в Москві