Прополіс вважається універсальним засобом від різних недуг, що пропонує потенційну користь здоров'ю. Щоб скористатися його перевагами, рекомендується приймати 20 крапель прополісу на 100 мл гарячого молока перед сном протягом 10 днів один раз на місяць. Цей курс рекомендується повторювати через 4-6 місяців.

У контексті лікування застуди в дітей віком позитивні результати відзначаються після початкового прийому настойки прополісу. Для дітей дошкільного віку дозування, що рекомендується, — 1–2 краплі прополісу на 1/3 склянки гарячого молока на ніч.

Людям, які мають такі захворювання, як панкреатит, гастрит, виразка шлунка або захворювання печінки, рекомендується більш розширений план лікування. Рекомендована тривалість прийому настоянки прополісу в цих випадках становить шість місяців за дотримання зазначеної схеми.

Важливо відзначити, що хоча прополіс може принести потенційну користь для здоров'я, людям слід проконсультуватися з медичними працівниками, перш ніж розпочинати будь-який новий режим лікування.

Нагадаємо, забивайте сумки та мішки: в Україні раптовий цінопад на популярну продукцію

Раніше «Українці» писали, як відрізнити якісний сир від підробки: ефективні хитрощі

Як повідомляли «Українці», ця країна виплачує українцям від 500 до 1000 євро на місяць: куди "ломляться" біженці