Нещодавно Україна офіційно розпочала переговори щодо відкриття повітряного простору нашої країни.

Про це повідомляв Міністр інфраструктури України Олександр Кубраков. Паралельно з цим з'явилася думка про те, що ніяке ППО навколо аеропортів захистити повноцінно не зможе, адже балістику важко збивати, а також є уламки від ракет. Тим не менш, ймовірність відновлення польотів є. Як зміниться ціна на польоти?

Літак, фото із вільних джерел
Літак, фото із вільних джерел

Про це чиновник Крейденко розповів в ефірі Новини.

За словами Крейденка, якщо в Україні відновлять авіасполучення під час війни, то транспортні компанії перекладатимуть на пасажирів страхові ризики. Відповідно, це значно підвищить вартість квитків. Їхня ціна може зрости до 1000 доларів за політ до найближчих закордонних міст.

"Я думаю, не кожному громадянину буде по кишені вартість цього квитка. Компанії завжди переводять на пасажира страхові ризики. Якщо квиток коштуватиме 200-1000 доларів, то клієнтів трохи знайдеться, хто зможе собі дозволити перелетіти зі Львова чи Ужгорода до Польщі. Треба говорити про безпеку, треба думати над інфраструктурою. Треба запускати авіасполучення цивільне пасажирське після нашої перемоги", - зазначив голова парламентського транспортного комітету.

Аеропорт Бориспіль, фото з вільних джерел
Аеропорт Бориспіль, фото з вільних джерел

Нагадаємо, що скоро полетять літаки? Україна офіційно розпочала переговори щодо відкриття повітряного простору.

Раніше ми повідомляли, що Володимир Зеленський дав потужний "втик" західним партнерам: "Ось що таке церква – з людьми".