Віник, який вважається протягом століть основним домашнім інструментом, накопичив навколо себе безліч забобонів та повір'їв. Ці вірування варіюються від передбачення майбутнього до відображення злих духів та забезпечення добробуту будинку та його мешканців.

Чому це важливо

Один поширений забобон полягає в тому, що підмітання статі від порога приносить добробут у сім'ю, символізуючи, що гроші завжди надходитимуть до будинку.

Якщо під час збирання залишилася гілочка, вважається, що незабаром прийдуть гості. Крім того, якщо дитина починає підмітати, передбачається, що незабаром приїдуть родичі.

Ще після зустрічі гостей рекомендується відкласти підмітання, щоб не заважати їхній подорожі.

І навпаки, якщо небажаний відвідувач іде, вважається, що кидок йому слід помело запобігатиме подальшим небажаним візитам.

Що стосується розміщення віника, то езотерики та практики фен-шуй рекомендують завжди розташовувати його ручкою вниз. Вважається, що ця позиція залучає до будинку матеріальне благополуччя і не дає грошам «утекти». Ще це не дає брудній частині віника розповсюджувати накопичений негатив по будинку.

Відганяє нечисть

Крім цього, в народі вважається, що розміщення віника вниз створює притулок для негативних сил, які потім під час збирання можуть поширитись по всьому будинку.

Нагадаємо, новий спосіб виростити королівський урожай полуниці: революційний лайфхак із ПВХ трубою

Раніше «Українці» писали, як виявити скручений пробіг у автомобіля: ефективні лайфхаки

Як повідомляли «Українці», коли потрібно терміново звертатися до психолога: названо три екстрені випадки. Це не жарти