Енн Майєрс, 74-річна жінка, опинилася в жахливій ситуації після того, як стала жертвою онлайн-шахрайства, втративши при цьому всі свої гроші, як пише "dailystar".

Зневірившись погасити борги перед друзями та сім'єю, вона вдалася до рішучих заходів, пограбувавши банк зі зброєю в Огайо 19 квітня.

Незважаючи на відсутність у неї кримінального минулого, Майєрс вирішила вжити заходів, щоб полегшити свій фінансовий тягар. Збройна пістолетом, вона увійшла до банку AurGroup Financial Credit Union Bank і зажадала у касира готівку, викравши 500 доларів, перш ніж її затримала поліція.

Після арешту жінка похилого віку відразу ж зізналася у злочині, визнавши свою причетність до пограбування. Кадри з телекамери зафіксували її визнання за лічені секунди, коли вона зізналася поліцейським, і згадала "пограбування".

74-річна Енн Майєрс
74-річна Енн Майєрс

Зіткнувшись із потенційним засудженням, Майєрс може бути засуджено до тюремного ув'язнення на строк до 15 років. Наразі вона утримується у в'язниці округу Батлер під заставу у розмірі 100 000 доларів і чекає на своє перше судове слухання.

Поліція встановила, що вона нещодавно стала жертвою онлайн-шахрайства, втративши значну суму, давши грошей людині, яка видавала себе агентом митниці США.

Крім того, вона заборгувала значні суми своїй сестрі та другу 5000 і 65 000 доларів США відповідно.

Сержант Брендон Маккроскі з поліцейського управління містечка Ферфілд пояснив, що рішення Майєрс пограбувати банк, можливо, було викликано її фінансовим розпачом, незважаючи на те, що її вважали за жертву. Він зазначив, що вона заздалегідь повідомила про намір вчинити пограбування своїй родині, хоча вони не сприйняли її всерйоз.

74-річна Енн Майєрс
74-річна Енн Майєрс

Маккроскі також підкреслив розважливі дії пенсіонерки, у тому числі зміну її номерного знака та видалення розпізнавальних наклейок з бампера її автомобіля, що передбачає навмисність перед пограбуванням.

Поки Маєрс очікує судового розгляду, вона подала заяву на отримання статусу незаможної, пославшись на нездатність надати юридичне представництво. Її випадок слугує застереженням щодо потенційних наслідків стати жертвою онлайн-шахрайства та крайніх заходів, до яких дехто може вдатися за часів фінансової скрути.

Нагадаємо, сміятися чи плакати: які доплати до пенсії отримають українці за "зайвий" стаж

Раніше «Українці» писали, пенсіонери у великій небезпеці – термінове попередження для кожного

Як повідомляли «Українці», масштабні проблеми з комуналкою в Україні: кому спишуть борги, а кого судитимуть