Усім давно відомо, що не лише Україна має своїх союзників, які допомагають у тому числі зі зброєю, а й росія теж.

І ці "чудові" союзники всім давно відомі. Про іранські дрони ми чули, але тепер чули і про севрнокорейські ракети. Щоправда, з цими ракетами є невеликий нюанс, про який розповіли Reuters.

Ракетна атака, фото: ДСНС
Ракетна атака, фото: ДСНС

Значна частина північнокорейських ракет, поставлених Росії для завдання ударів по Україні, збилася із запрограмованої траєкторії і вибухнула в повітрі. За даними Reuters та Офісу генерального прокурора, у період з кінця грудня до кінця лютого українські правоохоронці досліджували уламки 21 із приблизно 50 північнокорейських балістичних ракет, запущених росією.

Після вивчення траєкторій польоту, швидкості та місць запуску вдалося з'ясувати, що приблизно половина снарядів вибухнула в повітрі.

"Остання зареєстроване використання KN-23 відбулося 27 лютого, повідомила прокуратура, додавши, що загальна кількість виявлених нею пусків відповідає даним розвідувальних даних, що свідчать про те, що Північна Корея поставила Росії близько 50 балістичних ракет" , - йдеться у публікації.

В Офісі генпрокурора також заявили, що українська влада все ще вивчає питання про те, чи направив Пхеньян інструкторів для спостереження за пусками балістичних ракет.

Ракета Hwasong-12, КНДР
Ракета Hwasong-12, КНДР

Нагадаємо, що на українців у Польщі чекають великі проблеми: мінус левова частка пільг і хочуть позбавити роботи.

Раніше ми повідомляли, що не довіряйте навіть друзям: українець розбещував маленьку дочку своєї знайомої.