Багато хто з нас свого часу користувався послугами авіаперевізників. Ті українці, хто має зараз можливість виїжджати за кордон, роблять це й досі.

І, напевно, ви не раз помічали ситуація при посадці літака, коли судно ще не зупинилося, а деякі пасажири вже схоплюються і поспішають до виходу. Ось, в один із таких моментів, коли пасажирка поспішала першою покинути літак, пілот підніс їй урок на все життя. Про це стало відомо із Reddit.

Літак, фото із вільних джерел
Літак, фото із вільних джерел

За словами очевидців, пасажирка проігнорувала попереджувальний знак "Пристебніть ремені" та прохання бортпровідників повернутися на своє місце, доки літак не зупиниться.

"Жінка, яка сиділа на одному з останніх місць, відстебнулася і кинулася до передньої частини літака, щоб вийти першою. Пройшла через весь салон і повз перший клас, чекаючи біля маленької кухні біля дверей. Вона навіть не дивилася в очі іншим пасажирам, бо відчувала, що особлива", - розповідає автор посту, яку звуть Карен.

За її словами, коли це сталося, знак "Пристебніть ремені безпеки" все ще горів, а літак котився злітно-посадковою смугою. Члени екіпажу, які втомилися після виснажливого восьмигодинного польоту, просили пасажирку повернутися на своє місце, але та не реагувала. Тоді пілот вирішив узяти все в свої руки, оголосивши гучномовцем, що на борту знаходиться особлива гостя, і він вийде особисто привітати її після приземлення.

"Всі сиділи і чекали, щоб зрозуміти, про що говорив капітан. Зрештою, він справді вийшов і попросив фігурантку цієї історії відійти трохи назад, щоб пройти до особливої ​​гості, а потім ще трохи та ще трохи. При цьому командир дивився з ряду в ряд, намагаючись знайти конкретну людину. Нарешті, коли вони наблизилися до хвостової частини літака, пілот попросив її сісти на секунду", — згадує той випадок очевидця.

Літак, фото із вільних джерел
Літак, фото із вільних джерел

Далі прозвучало звернення: "Пані та панове, я хотів би представити нашу спеціальну гостю, яка сидить на місці 42С. Давайте поаплодуємо їй!".

У салоні літака пролунав регіт і гучні оплески.

"Я насолоджувався кожної миті, вона запам'ятає це на все життя", - додала авторка поста на Reddit.