Здоровий сніданок часто вважається вирішальним, і нові дослідження наголошують на важливості вибору правильних продуктів для зниження ризику серцево-судинних захворювань.

Дослідники виявили, що заміна одного яйця жменею горіхів може знизити ризик серцевого нападу на 17%, діабету на 18% та ранньої смерті на 15%.

Крім того, дослідження показало, що заміна 50 г обробленого м'яса (що еквівалентно ковбасі, бекону чи шинці) квасолею може знизити ризик розвитку серцево-судинних захворювань на 23%. При заміні горіхами покращення збільшилося до 27%.

Лікар Сабріна Шлезінгер рекомендувала надавати перевагу продуктам рослинного походження, а не популярним варіантам сніданку, таким як яйця або смажене м'ясо. Хоча дані підтверджують користь заміни птиці на продукти рослинного походження, дані про заміну молочних продуктів обмежені.

Корисний сніданок. Фото: скріншот відео
Корисний сніданок. Фото: скріншот відео

Однак, як показують дослідження, заміна риби, морепродуктів або молочних продуктів рослинними продуктами не дає таких переваг.

Дієтолог Крутіка Нанаваті застерігає від двох категорій продуктів для сніданку, які сприяють підвищенню рівня холестерину, закупорці артерій та збільшенню ваги: ​​солодкі кукурудзяні пластівці та випічка.

Їх слід замінити на більш корисні продукти, такі як сухофрукти та горіхи, оскільки навіть невелика порція горіхів може забезпечити необхідні поживні речовини, такі як вітаміни, мінерали, білки та корисні жири.

Нагадаємо, потужний удар по кишені: ключові продукти стануть менш доступними. Що сильно подорожчає

Раніше «Українці» повідомляли, сміятися чи плакати? Пенсіонерів спантеличили сумою надбавок у 2024 році

Як повідомляли «Українці», коли потрібно терміново звертатися до психолога: названо три екстрені випадки. Це не жарти