Після завершення святкового сезону стає вкрай важливо поступово перейти до здоровішого способу життя і відмовитися від будь-яких дієтичних надмірностей, таких як пончики, сендвічі та пироги.

Дієтолог Наталія Самойленко поділилася своєю думкою про цей перехід у своєму Instagram.

Розвантажувальні дні рекомендуються для корекції раціону без шкоди організму. Особлива увага приділяється дотриманню певного часу їди, особливо сніданку та обіду.

Рекомендується завершити вечерю до 19:00 і лягти спати до півночі. З раціону слід виключити прості вуглеводи, приділивши особливу увагу обмеження фастфуду, випічки, борошняних виробів та цукру.

Свіжі цілісні фрукти рекомендується вживати у першій половині дня. Дотримуючись правила екватора, обід слід вживати до 15:00, а після цього рекомендується уникати вуглеводів, крохмалистих овочів, круп, хліба, фруктів та солодощів.

Магазин фруктів
Магазин фруктів

Слід виключити продукти з високим глікемічним індексом, такі як молоко, молочні продукти та червоне м'ясо.

Гідратація має вирішальне значення: починаючи день із 1–2 склянок теплої води та підтримуючи споживання рідини протягом усього дня.

Зразкове меню включає кашу або яйця на сніданок, першу страву з м'яса, риби або птиці на обід та вечерю, що складається з риби, морепродуктів, яєць, грибів або хумусу, варених овочів, олії, авокадо, насіння та горіхів.

Самойленко запевняє, що збільшення у вазі у свята часто відбувається через затримку рідини і зазвичай нормалізується з поверненням до звичайного харчування. Наголошується на необхідності уникати голодування та екстремальних дієт, а також не рекомендується перекушувати між прийомами їжі.

Нагадаємо, Настя Каменських без макіяжу вперше показалася у 2024 році: після чуток про розлучення з Потапом

Раніше «Українці» повідомляли, подовжити молодість – дуже легко: доступний "напій довголіття", який змінить ваше життя

Як повідомляли «Українці», "крутить" суглоби на погоду: як позбавити себе мук