Українська актриса Ксенія Мішина, 34 роки, зараз перебуває у Таїланді та продовжує ділитися моментами зі своєї поїздки до Instagram. У своєму останньому пості вона продемонструвала себе у човні, що катається, в рожевому бікіні, яке підкреслювало її підтягнуту статуру.

Крім спокусливих фотографій, знаменитість розкрила свій секрет підтримки стрункої фігури. За словами Ксенії, вона не відмовилася від солодкого повністю, а дотримується фільтрованого підходу.

Ксенія Мішина: скрін із соцмережі
Ксенія Мішина: скрін із соцмережі

Ксенія Мішина: скрін із соцмережі
Ксенія Мішина: скрін із соцмережі

До її раціону тепер входять фрукти, сухофрукти, сублімовані фрукти та періодичні корисні перекушування, що в основному складаються з сухофруктів. Вона наголосила на вживання солодощів у першій половині дня, щоб дозволити організму повністю використовувати набуту енергію.

"Я не відмовлялася (від солодкого, - Ред.), я його фільтрувала. Тепер у моєму раціоні фрукти, сухофрукти, сублімовані фрукти та рідко хелсі снеки, які також складаються переважно із сухофруктів. "Прийом солодкого у мене відбувається в першій половині дня в потрібній кількості для того, щоб організм з користю і повністю використав отримане паливо", - написала Ксенія.

Нагадаємо, вами захоплюватимуться всі навколо: станете стрункішою та покращите здоров'я – корисні секрети

Раніше «Українці» повідомляли, Аліна Гросу в "дірявому" купальнику змусила підбирати щелепи: соковитому тілу позаздрить навіть Полякова та Каменських