Повідомляється, що ПриватБанк в Україні блокує рахунки та розриває відносини з клієнтами, які беруть участь в операціях із криптовалютою.

Клієнти повідомляли про проблеми, наприклад, одну фізичну особу, чий рахунок на суму 285 000 гривень було заблоковано після виведення коштів з біржі Binance через P2P.

"5 вересня 2023 року Приват банк заблокував мою картку на якій було 285 тис. грн. Їх я вивів із біржі Бінанс, через п2п. Приблизно через тиждень, розірвали зі мною договір та відмовляються обслуговувати та переказувати кошти на рахунок іншого банку", - зазначає він.

Незважаючи на надання довідки з поліції та заяви про відсутність кримінальних справ, обліковий запис залишається заблокованим.

Карта ПриватБанку: скрін з відео
Карта ПриватБанку: скрін з відео

"Я зробив довідку з поліції та заяву з поліції, ніяких справ по мені не ведеться! І прикріпив скріншотик з бінансу, який просив банк, після чого все перенаправив на Дніпро, через канцелярію, і що ви думаєте... відправляють мені досі одну й ту саму шаблонну відповідь, я вже не знаю, що робити", - говориться у скарзі.

Повідомляється, що ПриватБанк вимагає рішення суду чи правоохоронних органів, що підтверджує непричетність до шахрайства для відновлення активації рахунку.

Приват не повертає 300 тис свого клієнта
Приват не повертає 300 тис свого клієнта

Представники банку відреагували на скарги, пообіцявши допомогу у вирішенні цього питання, наголосивши на необхідності вирішення проблеми шляхом повернення коштів чи юридичного оформлення.

Нагадаємо, в Україні ввели третю платіжку за газ: "Останню шкуру здеруть"

Раніше «Українці» повідомляли, "надзвичайні обставини": підвищення пенсій може бути під загрозою – заява від Мінсоцполітики

Як повідомляли «Українці», "пенсії зростуть у середньому на…" Денис Шмигаль розповів, що буде із виплатами для пенсіонерів