Ведуча програми «Світське життя» Катя Осадча відома тим, що зберігає особисте життя в таємниці, незважаючи на те, що у своєму шоу обговорює особисті стосунки знаменитостей.

Відповідаючи на запитання підписників, Осадча розповіла, що ніколи не обговорюватиме своїх минулих стосунків із нинішнім чоловіком Юрієм Горбуновим.

«Ні! Навіщо ці нерви», - заявила телеведуча.

Stories Каті Осадчої: скрін
Stories Каті Осадчої: скрін

Таємниця, що оточує роман із Юрієм Горбуновим.

Деталі стосунків Осадчої з її нинішнім чоловіком Юрієм Горбуновим залишаються дещо загадковими. Повідомляється, що перша іскра між ними виникла на зйомках "Голос. Діти", де Осадча нібито ініціювала стосунки.

Осадча кілька разів запрошував Горбунова "зайти на чай" після дружньої вечері. Незважаючи на початкові відмови, Горбунов зрештою погодився, що започаткувало їхній роман.

Фото Каті Осадчої
Фото Каті Осадчої

Про це Горбунов розповідав в ефірі "Сніданку з 1+1". У 2017 році пара розписалася, проте досі ніхто не бачив їхніх весільних фото.

До Горбунова Катя Осадча була одружена з українським бізнесменом та депутатом Олегом Поліщуком. Шлюб відбувся, коли Осадчій було 18, а за рік у них народився син Ілля.

Шлюб Каті Осадчої з депутатом Олегом Поліщуком
Шлюб Каті Осадчої з депутатом Олегом Поліщуком

Конфіденційність щодо першого шлюбу.

Осадча зберігала в секреті подробиці свого першого шлюбу, включаючи причини розлучення та подальші стосунки з першим чоловіком.

Катя Осадча та її дитина від депутата Олега Поліщука
Катя Осадча та її дитина від депутата Олега Поліщука

Крім цього, нинішня дружина Горбунова утримується від інтерв'ю та публічних заяв про своє особисте життя, зберігаючи рівень конфіденційності щодо своїх стосунків та сімейних питань.

Підхід Каті Осадчої наголошує на її прагненні приховувати деякі аспекти свого особистого життя від уваги громадськості.

Нагадаємо, Ксенія Мішина в бікіні захопила тілом "титану": сталевому пресу позаздрять навіть зірки Голлівуду

Раніше «Українці» повідомляли, Даша Астаф'єва, повільно роздягаючись у прозорому пеньюарі, відстовбурчила свій "вулкан": сміливий ракурс

Як повідомляли «Українці», Влад Яма хоче повернутися в Україну після дворічної втечі: "Не відстрілює, що сталося"