Українська актриса Ксенія Мішина, яка відпочивала на Балі, у своєму Instagram поділилася фотографією, на якій вона лежить на лікарняному ліжку, приєднаному до крапельниці.

У підписі Мішина згадала, що її здоров'я погіршилося після вживання бактерій перед вильотом додому. Вона описала проблеми, з якими зіткнулася, у тому числі високу температуру, яка мало не спізнилася на літак, забування документів, турбулентність, втрату речей та поломку валіз.

"Отже, з'їсти перед дорогою бактерію, провалятися вночі з температурою на крапельниці, вранці ледь не запізнитися на літак. На стійці реєстрації забути документи, підняти весь аеропорт на вуха, загубити дитину, потрапити у турбулентність, залишити речі у міжтермінальному автобусі, бігти за ними, отримати зламані валізи, забути планшет у попередньому літаку, знову підняти аеропорт на вуха....При цьому продовжувати терпіти біль у животі та температуру", - поскаржилась Мішина.

Stories Ксенії Мішиної: скрін
Stories Ксенії Мішиної: скрін

Незважаючи на труднощі, Мішина відповіла на ненависть, яку вона отримала за свою відпустку, наголосивши, що вірить у зв'язок між особистим досвідом та колективною енергією Всесвіту. Вона заявила, що її будинок завжди буде для неї важливим, незважаючи на негативні коментарі, і висловила впевненість, що скоро повернеться додому.

"Я глибоко переконана в тому, що коли відчуваєш, що відбувається щось погане з чимось/кимось рідним весь простір про це говорить. А потім відкриваєш новини і розумієш все. Мій дім завжди залишиться моїм домом, яку б х*рню ви мені не писали, як би не намагалися звинуватити мене за відпочинок, за красивий контент. Я все одно знаю, що скоро буду розкладати літні речі у шафах своєї квартири на лівому березі Дніпра", - додала актриса.

Stories Ксенії Мішиної: скрін
Stories Ксенії Мішиної: скрін

Нагадаємо, "Вона дратує людей": Ксенія Мішина перейшла межу своїми понтами - "Холостяку" поставили на місце

Раніше «Українці» повідомляли, ганебне викриття Олега Винника: ким він виявився насправді – навіть "вовчиці" зненавидять

Як повідомляли «Українці», названо найкращу артистку України 2023 року: це не Кароль, Полякова чи Каменських. Як вона виглядає?