Заточення ножа має вирішальне значення підтримки його ефективності на кухні. Хоча для цієї мети існують спеціальні інструменти, ось зручний метод, який можна зробити своїми руками з використанням керамічного посуду:

Необхідні матеріали:

Керамічний посуд (перевернутий на рівну поверхню).

Процедура:

Крок 1.

Поставте керамічну посудину вгору дном на плоску робочу поверхню, оголюючи неглазурований край.

Крок 2.

Виберіть ніж, який хочете заточити, візьміть його за ручку та прикладіть лезо до неглазурованого краю кераміки під кутом від 30 до 45 градусів. Повільно потягніть кінчик ножа вздовж керамічного краю, рухаючись від ручки до кінчика леза.

Заточування ножів
Заточування ножів

Крок 3.

Повторіть процедуру 5-10 разів, зберігаючи постійний кут. Переверніть лезо і заточіть інший бік ножа. У разі успіху ви можете помітити темну мітку на дні посуду, що вказує на те, що кераміка сточує дрібні металеві шматочки.

Продовжуйте, доки лезо не досягне бажаної гостроти. Після цього промийте ножа, щоб видалити залишки металу, і протріть лезо рушником.

Цей метод, зроблений своїми руками, пропонує швидке та ефективне рішення, якщо у вас немає доступу до спеціалізованих інструментів для заточування. Не забувайте враховувати рекомендовані кути для різних ножів (55-70 градусів для столових ножів, 30-35 градусів для побутових ножів).

Нагадаємо, дихати стане легше: від нежиті можна легко позбутися завдяки улюбленому фрукту – ефективна хитрість

Раніше «Українці» писали, благання українців почули: доленосне рішення від уряду

Як повідомляли «Українці», як виростуть пенсії у 2024 році: очікується не лише індексація