Вирощування дерев хурми з насіння може стати корисним садовим проектом, що пропонує унікальний спосіб вирощування власних плодоносних рослин.

Ось покроковий посібник з поліпшення викладених вами інструкцій:

Вибір насіння: виберіть корисне насіння із стиглих плодів хурми. Переконайтеся, що насіння чисте і не містить залишків фруктів.

Ретельно промийте насіння і дайте їм висохнути.

Перед посадкою насіння замочують у воді на кілька годин або на ніч. Це допомагає пом'якшити насіннєву оболонку та сприяє проростанню.

Посадка:

Вибирайте відповідні квіткові горщики з дренажними отворами внизу, щоб запобігти заболоченню.

Наповніть горщики добре дренованої, зволоженою ґрунтовою сумішшю. Добре підійде суміш, призначена для фруктів чи овочів.

Посадіть насіння в ґрунт приблизно на 2 сантиметри. Ви можете посадити кілька насіння в один горщик, щоб забезпечити проростання, а зайві сходи прорідити пізніше.

Накрийте горщики поліетиленовою плівкою або склом, щоб створити міні-парниковий ефект. Це допомагає підтримувати вологість та тепло, сприяючи швидшому проростанню.

Проростання:

Розсада: скрін з відео
Розсада: скрін з відео

Поставте горщики у тепле, світле місце, але подалі від прямих сонячних променів. Тепло має вирішальне значення для проростання.

Підтримуйте грунт вологим, але не заболоченим. При необхідності обприскуйте ґрунт із пульверизатора.

Чекайте на появу паростків протягом двох тижнів. Як тільки вони це зроблять, зніміть покриття, щоб забезпечити циркуляцію повітря.

Догляд після проростання:

Якщо саджанець щосили намагається скинути насіннєву оболонку, обережно допоможіть їй, видаливши її, щоб паросток не загинув.

Забезпечте саджанцям багато світла, наприклад, помістивши їх біля сонячного вікна або під освітленням, щоб вони не стали довгоногими.

Дерева хурми ростуть швидко, і їх потрібно буде пересаджувати у горщики більшого розміру, оскільки вони переростають свої нинішні. Першою ознакою необхідності пересадки є поява коренів через дренажні отвори на дні горщика.

При пересадці будьте обережні з корінням, щоб звести до мінімуму стрес та пошкодження. Використовуйте горщик, діаметр якого на кілька дюймів більший за нинішній.

Регулярно поливайте рослини, даючи ґрунту злегка підсохнути між поливами.

Нагадаємо, справжня насолода: рецепт смачної курячої бастурми, від якої ви ахнете

Раніше «Українці» писали, як наточити ножі без точилки за 1 хвилину: ефективна хитрість

Як повідомляли «Українці», звідки береться пил у будинку: ви навіть не здогадуєтеся – основні причини