Численні продукти відіграють вирішальну роль у запобіганні передчасному старінню організму, у тому числі холодноводні риби, такі як скумбрія та оселедець.

Ця риба багата на жирні кислоти омега-3, відомі своєю боротьбою з вільними радикалами, відповідальними за хронічні запалення в організмі.

Користь скумбрії.

Це жирна морська риба може похвалитися безліччю поліненасичених жирних кислот, білків і незамінних амінокислот, які життєво важливі для функцій організму.

Ці поживні речовини, недоступні при внутрішньому виробництві та одержувані виключно з харчових джерел, доповнюються багатством калію, магнію, фосфору та вітамінами B, D та A.

Підтримка здоров'я серця, зниження рівня холестерину та регулювання артеріального тиску є важливими атрибутами споживання скумбрії.

Крім того, ця риба зміцнює та розширює кровоносні судини, допомагаючи запобігти атеросклерозу та пов'язаним з ним серцево-судинним захворюванням.

Регулярне вживання скумбрії принаймні двічі на тиждень зміцнює імунітет завдяки вмісту в ній селену та вітаміну D. Селен також покращує здоров'я еритроцитів, захищаючи їх від вільних радикалів та сприяючи нормальній функції щитовидної залози.

Скумбрія: скрін з відео
Скумбрія: скрін з відео

Фосфор, магній та калій у скумбрії сприяють міцності кісток та зубів, запобігаючи демінералізації та підтримуючи баланс натрію та калію в організмі. Вітамін D полегшує засвоєння кальцію та фосфору, знижуючи ризики аутоімунних та метаболічних захворювань.

Вміст цинку та вітаміну А в скумбрії покращує здоров'я шкіри, волосся та нігтів, а вітаміни групи В сприяють функціонуванню нервової системи, покращенню пам'яті, управлінню стресом та полегшенню безсоння.

Користь оселедця.

Це риба помірної жирності, вона містить білок, жирні кислоти, вітаміни групи В, залізо, фтор, кальцій та фосфор. Достаток вітаміну D особливо корисно здоров'ю нирок і кісток.

Завдяки великій кількості жирних кислот омега-3 оселедець сприяє запобіганню захворюванням серця, мозку та кровоносних судин, підвищенню гостроти розуму, функції мозку та запобіганню передчасному старінню, що особливо корисно для майбутніх мам.

Жирність риби ефективно регулює рівень холестерину, знижуючи схильність до діабету 2 типу. Антиоксиданти, присутні в оселедці, стримують запальні реакції, запобігають розвитку раку та зміцнюють імунну систему.

Нагадаємо, чим корисний кріп: дізнавшись про це, ви почнете їсти його мішками

Раніше «Українці» писали, чим шкідлива сіль: звичка досолювати їжу скорочує життя – скільки безцінного часу вона забере.

Як повідомляли «Українці», названо найкорисніші та найдешевші продукти в Україні - їжа для довгого та здорового життя