Астролог Влад Росс зробив прогноз щодо майбутнього терористичних атак у РФ, припустивши, що вони продовжуватимуться. На його думку, таким чином це залишить країну-терористку погано підготовленою до війни.

Він також вказує на недавні напади в Москві, Санкт-Петербурзі, Новосибірську, Єкатеринбурзі та Краснодарі як на індикатори цієї загрози, що триває.

Росс вважає, що квітень знаменує собою поворотний момент для сприйняття Європою ситуації в Україні. Як доказ він наводить заяви президента Франції Макрона про можливе введення військ в Україну.

Більше того, астролог зазначає зміну позиції колишнього президента США Трампа щодо України.

ЗСУ: скрін з відео
ЗСУ: скрін з відео

На його думку, Україна залишається непохитною у своїй політиці та стратегії, спрямованій на перемогу над агресором. Росс наголосив на недавньому прийомі президентом Зеленським посланника Байдена, який порадив не вступати у військову взаємодію з Росією чи Кримом.

Однак невдовзі після цього Україна, як повідомляється, атакувала російські НПЗ та суди в Криму, продемонструвавши свою відданість своїм власним інтересам.

"І навіть Трамп змінив свою позицію щодо України так, що людина, схожа на Путіна, що захопила владу в Росії, вже каже – нас не влаштовує Трамп, ми за те, щоб при владі залишався Байден і тільки при ньому ми зможемо завершити свою війну" , – зазначив астролог.

Нагадаємо, неземне щастя неминуче: лише три знаки Зодіаку чекає на подарунок долі вже у квітні

Раніше «Українці» писали, мобілізація у 18 років: нардеп розкрив важливі деталі

Як повідомляли «Українці», всього два знаки Зодіаку зустрінуть справжню удачу в березні: на них чекають великі зміни