Відставка Валерія Залужного, колишнього головнокомандувача ЗСУ, викликала коментарі його наступника Олександра Сирського.

Так, в інтерв'ю, як повідомляє «УНІАН», Сирський підкреслив, що відставка Залужного відбулася в активну фазу війни, вказавши, що президент Зеленський як Верховний головнокомандувач, ймовірно, мав вагомі причини для такого рішення.

Крім цього, Сирський заявив, що обов'язок військових – виконувати накази, не обговорюючи їх. Тому, якщо президент вважав за необхідне замінити Залужного, особливо в критичний момент конфлікту, це свідчить про те, що причини такого рішення значущі.

"У військових є один обов'язок - ми не обговорюємо накази, ми їх виконуємо. Тому якщо у Президента країни, Верховного Головнокомандувача були причини для такої заміни, особливо під час активної фази війни, - це означає, що ці причини - вагомі", - наголосив він.

Олександр Сирський, кадр з відео
Олександр Сирський, кадр з відео

Він також згадав, що тісно співпрацював із Залужним у скрутні часи, включаючи початок повномасштабного вторгнення РФ. Це означає, що Сирський добре знайомий з обставинами догляду Залужного та його наслідками.

"Працювали як одна команда... Можу сказати, що всі наші знання та весь досвід, який був набутий вже під час повномасштабної війни у ​​боях з переважаючими силами супротивника, будуть спрямовані на підвищення ефективності наших дій та максимальної поразки ударних угруповань супротивника.

Наші штаби повинні знати все, без винятку, потреби фронту та володіти ситуацією на кожній його ділянці. У цьому на перший план виходить кваліфікація офіцерів, які належать до органів військового управління", - додав головнокомандувач.

Нагадаємо, у США розповіли, чи Україна причетна до теракту в Crocus City Hall: "Фактично, за всіма ознаками"

Раніше «Українці» писали, за неявку до ТЦК на порядку денному будуть проблеми з поліцією: що задумали військкомати

Як повідомляли «Українці», путін догрався, йому буде не до війни: астролог розповів, що чекає на Росію