Відома співачка Настя Каменських відкрито розповіла про свій шлях із коливаннями ваги, стикаючись із проблемами досягнення стабільності протягом багатьох років. Незважаючи на тиск суспільства, вона відверто розповідала про свої битви та перемоги.

Приблизно десять років тому з'явилися повідомлення про вагітність Насті через помітне збільшення її ваги. Однак вона успішно перенаправила свої зусилля у бік здоровішого способу життя, наголосивши на важливості позитивного способу себе.

Підхід Каменських включав у собі регулярні фізичні вправи і приділення пріоритетної уваги адекватному відпочинку, що дозволило їй досягти своїх цілей, пов'язаних із зайвою вагою.

Останні події, особливо після 24 лютого, внесли суттєві зміни до життя Насті. Визнаючи вплив стресу і зростання навантаження на роботу на свою вагу, вона спочатку висловила намір вирушити в ще один шлях зі зниження ваги.

Настя Каменських: скрін з Instagram
Настя Каменських: скрін з Instagram

Однак її думка змінилася, і тепер вона виступає за любов до себе та прийняття, кидаючи виклик соціальним нормам.

У той час, коли соціальні мережі посилюють проблеми депресії та низької самооцінки, послання Насті знаходить відгук у багатьох жінок. Незважаючи на бодіпозитив, співачка, як і раніше, віддана здоровому способу життя. У недавньому відео в Instagram вона поділилася своїм ранковим розпорядком, наголосивши на своїй відданості здоров'ю та традиціям, незважаючи на життєві труднощі.

"Не зраджую традиціям - ранкова пробіжка за розкладом", - підписала публікацію зірка.

Stories Насті Каменських: скрін
Stories Насті Каменських: скрін

Подорож Насті Каменських є джерелом натхнення, спонукаючи людей приділяти пріоритетну увагу психічному та фізичному благополуччю, одночасно орієнтуючись на очікування суспільства.

Нагадаємо, Злата Огневич у 38 років кардинально змінила зовнішність: чи впізнаєте ви тепер "Холостячку"?

Раніше «Українці» повідомляли, що названо найкращу артистку України 2023 року: це не Кароль, Полякова чи Каменських. Як вона виглядає?

Як повідомляли «Українці», Ксенія Мішина потрапила до лікарні: "Відбувається щось погане"