Українському співаку Віктору Павлику висунуто звинувачення в невірності, оскільки його дружина Катерина Репяхова нещодавно поділилася у своєму Instagram скріншотами повідомлень із невідомою жінкою. Стверджується, що Павлик ініціював контакт і почав фліртувати із жінкою, але коли вона виявила, що він не самотній, припинила спілкування.

У своєму посту, який показала Катя Репяхова, молода дівчина висловила незацікавленість у чоловіках, які перебувають у стосунках, і наголосила, що не бажає вплутуватися у подібні ситуації. Вона також висловила сподівання, що Павлик діятиме мудро і не надсилатиме іншим недоречні повідомлення.

Stories Каті Репяхової: скрін
Stories Каті Репяхової: скрін

"Чоловіки, які у стосунках або з минулим, мене не цікавлять. А чому він в пошуку - це вже інше питання. Мені проблеми не потрібні, і я не буду в таке влазити. У мене багато шанувальників, тому таке мені не цікаво. До мене ніяких питань. Сподіваюся, ваш чоловік буде розумнішим і не буде мені писати такі недоречні повідомлення", - йдеться в тексті.

Репяхова припустила, що оприлюднення передбачуваних повідомлень є спробою створити конфлікт між нею та Павліком. Вона зазначила, що жінка, про яку йдеться, могла не знати про сімейне становище Павлика, оскільки на його головній фотографії у Facebook його зображено з дружиною та сином.

Stories Каті Репяхової: скрін
Stories Каті Репяхової: скрін

Нагадаємо, названо найкращу артистку України 2023 року: це не Кароль, Полякова чи Каменських. Як вона виглядає?

Раніше «Українці», всі мрії скоро стануть реальністю: знаки Зодіаку, на яких звалиться щастя в році Дракона

Як повідомляли «Українці», Ксенія Мішина потрапила до лікарні: "Відбувається щось погане"