Досвідчені гурмани чудово знають, що різні відруби свинячої тушки різняться не лише за смаком, а й за структурою м'яса. Хоча деякі віддають перевагу шиї, спинці або грудинці, є унікальна частина, відома як «свиняче яблуко», яка завоювала шанувальників серед ентузіастів.

Свиняче яблуко є окремою ділянкою туші свині, розташованою на зовнішній частині стегна. Ця частина має особливу округлу форму, часто меншого розміру і завдячує своїм унікальним зовнішнім виглядом складному розташуванню м'язових волокон. Ці волокна переплітаються, утворюючи круглу форму, що нагадує маленьке яблуко (звідси назва).

Цей особливий висівок знаходиться в м'ясистій, округлій тазостегнової частини туші, що характеризується рожевим відтінком і невеликими ділянками жиру. М'ясо свинячого яблука відоме своєю винятковою соковитістю та насиченістю, з характерними шарами жиру різної товщини.

Коли йдеться про вибір м'яких і соковитих свинячих відрубів, кулінари рекомендують орієнтуватися на верхні частини туші, де переважає м'ясо і мінімальний вміст жиру. До цих відрубів вищого рівня відносяться вирізка та шинка.

Ціни на м'ясо в Україні
Ціни на м'ясо в Україні

Крім того, є й інші відруби, які, хоч і трохи менш преміальні, але все ж таки пропонують хороший баланс м'яса і жиру, в результаті чого страви виходять ніжними і соковитими. У цю категорію входять шия та плече. Свиняча шия, зокрема, високо цінується серед любителів м'яса за її безкістність, що робить її чудовим вибором для різноманітних кулінарних страв.

Свиняча шия, отримана із шийної частини туші свині, відрізняється ніжною структурою. Завдяки меншій кількості м'язової тканини та концентрації дрібних жирових прожилок з шиї виходить ніжне м'ясо, що сприяє загальній соковитості страв. Це робить свинячу шию популярним та цінним вибором для тих, хто шукає баланс ніжності та смаку у своїх кулінарних творіннях.

Нагадаємо, справжня насолода: рецепт смачної курячої бастурми, від якої ви ахнете

Раніше «Українці» писали, як позбутися стресу та депресії: їжте це, щоб був настрій та міцне здоров'я

Як повідомляли «Українці», ціни на продукти б'ють усі рекорди: що вже не по кишені і чого чекати далі